Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Smederevo - Velika Plana

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Beograd A.S. 14:50h 0km 00:00 h
Autokomanda 14:57h 5km 00:07 h
Boleč 15:15h 19km 00:25 h
Zaklopača 15:25h 26km 00:35 h
Grocka 15:34h 31km 00:44 h
Brestovik 15:44h 38km 00:54 h
Orašac SD 15:48h 41km 00:58 h
Jugovo SD 15:55h 46km 01:05 h
Smederevo-Prevoz 15:58h 48km 01:08 h
Smederevo A.S. 16:05h 51km 01:15 h
Gornja Vaga 16:07h 52km 01:17 h
Senjak 16:08h 53km 01:18 h
Papazovac 16:09h 54km 01:19 h
Poljoprivredna škola 16:10h 55km 01:20 h
Lipska Rampa 1 16:13h 57km 01:23 h
Radinac SD 16:15h 58km 01:25 h
Nova Železara 1 16:18h 60km 01:28 h
Ralja SD 16:20h 61km 01:30 h
Vranovo 16:24h 64km 01:34 h
Mala Krsna 16:27h 66km 01:37 h
Skobalj I 16:29h 67km 01:39 h
Skobalj Centar 16:32h 69km 01:42 h
Osipaonica raskrsnica 16:35h 71km 01:45 h
Osipaonica Mlin 16:38h 73km 01:48 h
Lugavčina I 16:41h 75km 01:51 h
Lugavčina II 16:43h 76km 01:53 h
Ciglana V.P. 16:47h 79km 01:57 h
Saraorci 16:48h 80km 01:58 h
Lozovik Pumpa 16:51h 82km 02:01 h
Lozovik Centar 16:54h 84km 02:04 h
Lozovik Škola 16:56h 85km 02:06 h
MIloševac TS 16:59h 87km 02:09 h
Miloševac AS 17:02h 89km 02:12 h
Miloševac Crni Vir 17:05h 91km 02:15 h
Trnovče II VP 17:07h 92km 02:17 h
Trnovče I VP 17:09h 93km 02:19 h
Krnjevo 17:12h 95km 02:22 h
Drenje VP 17:14h 96km 02:24 h
Veliko Orašje EŠ 17:18h 99km 02:28 h
Veliko Orašje Centar 17:19h 100km 02:29 h
Velika Plana AS 17:27h 105km 02:37 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja