Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Banjani 16:00h 0km 00:00 h
Vukićevica 16:06h 5km 00:06 h
Grabovac - centar 16:18h 13km 00:18 h
Grabovac R 16:25h 18km 00:25 h
Obrenovac-Topolice 16:37h 27km 00:37 h
Barič rampa 16:39h 28km 00:39 h
Umka - centar 16:45h 34km 00:45 h
Čukarica Ada 17:03h 53km 01:03 h
Beograd-Dunav stanica 17:25h 60km 01:25 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja