Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Banjani 13:50h 0km 00:00 h
Vukićevica 13:55h 5km 00:05 h
Grabovac - centar 14:03h 13km 00:13 h
Grabovac R 14:08h 18km 00:18 h
Obrenovac-Topolice 14:21h 28km 00:31 h
Barič rampa 14:22h 29km 00:32 h
Umka - centar 14:28h 35km 00:38 h
Čukarica Ada 14:45h 52km 00:55 h
Beograd A.S. 14:50h 57km 01:00 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja