Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Banjani

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Beograd A.S. 11:10h 0km 00:00 h
Čukarica Ada 11:15h 5km 00:05 h
Umka - centar 11:32h 22km 00:22 h
Barič rampa 11:38h 28km 00:28 h
Obrenovac-Topolice 11:39h 29km 00:29 h
Grabovac R 11:52h 39km 00:42 h
Grabovac - centar 11:57h 44km 00:47 h
Vukićevica 12:05h 52km 00:55 h
Banjani 12:10h 57km 01:00 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja