Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Banjani

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Beograd-Dunav stanica 18:00h 0km 00:00 h
Čukarica Ada 18:22h 7km 00:22 h
Umka - centar 18:40h 26km 00:40 h
Barič rampa 18:46h 32km 00:46 h
Obrenovac-Topolice 18:48h 33km 00:48 h
Zvečka - rampa 18:59h 39km 00:59 h
Grabovac R 19:00h 42km 01:00 h
Grabovac - centar 19:07h 47km 01:07 h
Orašac - centar 19:17h 53km 01:17 h
Vukićevica 19:19h 55km 01:19 h
Banjani 19:25h 60km 01:25 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja