Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Loznica

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Beograd A.S. 12:00h 0km 00:00 h
Čukarica Ada 12:05h 5km 00:05 h
Umka 12:25h 22km 00:25 h
Barič rampa 12:30h 28km 00:30 h
Obrenovac A.S. 12:35h 31km 00:35 h
Zvečka - rampa 12:40h 36km 00:40 h
Stubline sremčević 12:44h 40km 00:44 h
Stubline 12:47h 43km 00:47 h
Piroman 12:53h 48km 00:53 h
Lončanik 12:57h 52km 00:57 h
Milorci 13:00h 55km 01:00 h
Crvena Jabuka 13:04h 58km 01:04 h
Bogdanovica 13:06h 60km 01:06 h
Ub - A.S. 13:10h 63km 01:10 h
Vučijak 13:18h 66km 01:18 h
Murgaš 13:22h 68km 01:22 h
Bajevac II 13:24h 70km 01:24 h
Bajevac I 13:27h 72km 01:27 h
Stepanje - Prodavnica 13:30h 74km 01:30 h
Slovac Valjevo 13:40h 76km 01:40 h
V. Loznica 13:44h 81km 01:44 h
Divci Valjevo 13:47h 84km 01:47 h
Lukavac - Valjevo 13:49h 86km 01:49 h
A.Rampa 13:51h 88km 01:51 h
Iverak Valjevo 13:52h 89km 01:52 h
Ćatin Put 13:53h 90km 01:53 h
Gorić 2 13:54h 91km 01:54 h
Donja Grabovica 13:55h 92km 01:55 h
Most na Ljubostinji 13:57h 94km 01:57 h
Krušik 13:58h 95km 01:58 h
Valjevo 14:00h 96km 02:00 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja