Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Banjani

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Beograd A.S. 15:15h 0km 00:00 h
Čukarica Ada 15:22h 5km 00:07 h
Umka 15:40h 22km 00:25 h
Barič rampa 15:46h 28km 00:31 h
Obrenovac A.S. 15:50h 31km 00:35 h
Zvečka - rampa 15:57h 36km 00:42 h
Orašac - centar 16:07h 43km 00:52 h
Grabovac 16:17h 49km 01:02 h
Vukićevica 16:19h 51km 01:04 h
Banjani 16:25h 56km 01:10 h
Kožuar 16:35h 60km 01:20 h
Tulari 16:45h 65km 01:30 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja