Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Senta, A.S. 14:00h 0km 00:00 h
Senta 14:05h 2km 00:05 h
Ada, izlaz 14:18h 17km 00:18 h
Ada, A.S. 14:20h 18km 00:20 h
Mol, centar 14:25h 22km 00:25 h
Bačko Petrovo Selo, centar 14:30h 30km 00:30 h
Bečej, A.S. 15:00h 43km 01:00 h
Bačko Gradište 15:17h 54km 01:17 h
BACKI JARAK-OKRETNICA /0145POK 15:37h 77km 01:37 h
Novi Sad - Most Slobode 15:48h 91km 01:48 h
Novi Sad A.S. 15:55h 92km 01:55 h
Zemun (Ikarbus) 17:17h 168km 03:17 h
Beograd A.S. 17:25h 172km 03:25 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja