Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Bačka Palanka A.S 05:45h 0km 00:00 h
Bačka Palanka bunar 05:47h 2km 00:02 h
Bačka Palanka groblje 05:49h 3km 00:04 h
Čelarevo - centar 06:00h 12km 00:15 h
Gložan - centar 06:04h 16km 00:19 h
Begeč I - raskrsnica 06:12h 23km 00:27 h
Futog AS 06:17h 27km 00:32 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 06:24h 33km 00:39 h
Novi Sad - bolnica 06:30h 39km 00:45 h
Novi Sad A.S. 06:50h 42km 01:05 h
PETROVARADIN – ŽELEZNIČKA STANICA /0609A 06:58h 48km 01:13 h
Sremski Karlovci 1 07:06h 55km 01:21 h
Beška 07:21h 69km 01:36 h
Inđija AS (65A) 07:35h 79km 01:50 h
Stara Pazova AS (65A) 07:45h 89km 02:00 h
Nova Pazova 07:52h 96km 02:07 h
Batajnica centar (65A) 07:59h 102km 02:14 h
Zemun Pošta 08:15h 116km 02:30 h
Beograd A.S. 08:25h 122km 02:40 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja