Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Zrenjanin

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Novi Sad A.S. 21:25h 0km 00:00 h
Zrenjanin MZ V.Vlahović 22:12h 49km 00:47 h
Zrenjanin A.S. 22:21h 52km 00:56 h
Zrenjanin Miletićeva br 8-10 22:26h 54km 01:01 h
Klek 1 22:35h 61km 01:10 h
Klek 22:36h 62km 01:11 h
Klek 3 22:37h 63km 01:12 h
Žitište 22:45h 71km 01:20 h
Banatski Dvor 22:51h 77km 01:26 h
Čestereg 22:56h 82km 01:31 h
Banatsko Karađorđevo 23:00h 86km 01:35 h
Aleksandrovo 23:05h 92km 01:40 h
Nova Crnja 23:09h 96km 01:44 h
BUL. VOJVODE STEPE - BUL. S. JOVANOVIĆA / 0319A 23:14h 100km 01:49 h
Srpska Crnja Mlin Budućnost 23:22h 109km 01:57 h
Srpska Crnja 23:24h 110km 01:59 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja