Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Sombor, A.S. 14:00h 0km 00:00 h
Kljajićevo - centar 14:15h 15km 00:15 h
Sivac 14:27h 25km 00:27 h
Crvenka AS 14:37h 33km 00:37 h
Kula 14:47h 41km 00:47 h
Vrbas A.S. 15:00h 52km 01:00 h
Srbobran, A.S 15:15h 65km 01:15 h
Sirig, Centar 15:28h 76km 01:28 h
ČENEJ ŠKOLA-RASKRSNICA /0108PA 15:36h 84km 01:36 h
Novi Sad A.S. 15:50h 97km 01:50 h
Beograd A.S. 17:50h 84km 03:50 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja