Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Novi Sad A.S. 13:40h 0km 00:00 h
PETROVARADIN – ŽELEZNIČKA STANICA /0609A 13:46h 6km 00:06 h
Sremski Karlovci 13:54h 13km 00:14 h
Banstol 14:01h 20km 00:21 h
Gladnoš (65A) 14:06h 24km 00:26 h
Maradik Raskrsnica 14:09h 27km 00:29 h
Inđija 14:17h 37km 00:37 h
Stara Pazova 14:27h 47km 00:47 h
Nova Pazova 14:35h 54km 00:55 h
Batajnica centar (65A) 14:42h 60km 01:02 h
Zemun Pošta 15:00h 74km 01:20 h
Beograd A.S. 15:12h 80km 01:32 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja