Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Novi Sad A.S. 09:35h 0km 00:00 h
PETROVARADIN – ŽELEZNIČKA STANICA /0609A 09:41h 6km 00:06 h
Sremski Karlovci 09:49h 13km 00:14 h
Banstol 09:56h 20km 00:21 h
Gladnoš (65A) 10:01h 24km 00:26 h
Maradik Raskrsnica 10:04h 27km 00:29 h
Inđija 10:12h 37km 00:37 h
Stara Pazova 10:22h 47km 00:47 h
Nova Pazova 10:29h 54km 00:54 h
Batajnica centar (65A) 10:37h 60km 01:02 h
Zemun Pošta 10:56h 74km 01:21 h
Beograd A.S. 11:07h 80km 01:32 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja