Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
NOVI SAD A.S. 13:40h 0km 00:00 h
Zemun Pošta 15:00h 74km 01:20 h
Beograd A.S. 15:25h 80km 01:45 h
Ćelije 16:36h 142km 02:56 h
Dudovica 16:45h 152km 03:05 h
Ljig A.S. 16:53h 161km 03:13 h
Ugrinovci 17:09h 178km 03:29 h
Rudnik 17:22h 190km 03:42 h
Gornji Milanovac 17:35h 202km 03:55 h
Brdjani 17:51h 209km 04:11 h
Preljina 17:59h 217km 04:19 h
Čačak 18:10h 224km 04:30 h
Ovčar Banja Čačak 18:27h 241km 04:47 h
Jelen Do Požega 18:40h 250km 05:00 h
Kratovska Stena 18:46h 254km 05:06 h
Požega A.S 18:52h 260km 05:12 h
Sevojno 19:00h 277km 05:20 h
Užice A.S. 19:15h 284km 05:35 h
Čajetina 19:45h 307km 06:05 h
Zlatibor-pijaca 20:00h 311km 06:20 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja