Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
NOVI SAD A.S. 09:50h 0km 00:00 h
Petrovaradin 09:55h 6km 00:05 h
Sremski Karlovci 1 10:04h 20km 00:14 h
Gladonoš 10:18h 26km 00:28 h
Maradik Raskrsnica 10:22h 33km 00:32 h
Indjija 10:30h 43km 00:40 h
Stara Pazova 10:40h 53km 00:50 h
Nova Pazova 10:47h 57km 00:57 h
Batajnica /centar/ (1178) 10:55h 67km 01:05 h
Zemun Pošta 11:13h 74km 01:23 h
Beograd A.S. 11:25h 80km 01:35 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja