Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Niš - Zaječar

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Niš 13:45h km 00:00 h
Niteks 13:50h km 00:05 h
Donja Vrežina 13:53h km 00:08 h
Gornja Vrežina 13:59h km 00:14 h
Malča 14:05h km 00:20 h
Jasenovik R 14:08h km 00:23 h
Gramada 14:14h km 00:29 h
Hadžićevo R 14:18h km 00:33 h
Prekonoga R 14:23h km 00:38 h
Svrljig A.S. 14:25h km 00:40 h
Čuka 14:28h km 00:43 h
Drojinac R 14:30h km 00:45 h
Tiovac 14:40h km 00:55 h
Krenta R 14:44h km 00:59 h
Ponor 14:45h km 01:00 h
Knjaževac 15:10h km 01:25 h
Gornje Zuniće 15:16h km 01:31 h
Donje Zuniće 15:19h km 01:34 h
Ravna Reka 15:21h km 01:36 h
Jelašnica R 15:22h km 01:37 h
Debelnica 15:25h km 01:40 h
Minićevo 15:26h km 01:41 h
Selačka Reka 15:29h km 01:44 h
Mali Izvor 15:31h km 01:46 h
Borovac R 15:32h km 01:47 h
Zmijanac 15:34h km 01:49 h
Vratarnica 15:39h km 01:54 h
Gručka Reka 15:42h km 01:57 h
Grljan R 15:47h km 02:02 h
Bolnica Zaječar 15:51h km 02:06 h
Zaječar A.S. 16:00h km 02:15 h
Šljivarski Put 16:04h km 02:19 h
Boljevački Put 16:06h km 02:21 h
Žive Vode 16:08h km 02:23 h
Zvezdan 16:11h km 02:26 h
Han. Breg 16:14h km 02:29 h
Gamzigrad R 16:18h km 02:33 h
Gamzigrad Banja 16:20h km 02:35 h
Metovnikar 16:23h km 02:38 h
Gornjakovići 16:26h km 02:41 h
Selište Zaječar 16:29h km 02:44 h
Suvi Potok 16:33h km 02:48 h
Šarbanovac R 16:36h km 02:51 h
Dubrava 16:40h km 02:55 h
Petlovo Polje 16:43h km 02:58 h
Trajkandu Potok 16:46h km 03:01 h
Lukatori 16:49h km 03:04 h
Brestovac R 16:51h km 03:06 h
Topovske Šume 16:53h km 03:08 h
Novo naselje Bor 16:55h km 03:10 h
Bor 17:03h km 03:18 h
Novo naselje Bor 17:08h km 03:23 h
Jugopetrol Stovarište 17:11h km 03:26 h
Slatina 17:15h km 03:30 h
Zagradje 17:21h km 03:36 h
Donja Bela Reka 17:30h km 03:45 h
Topljanski Most 17:39h km 03:54 h
Lučki Most 17:43h km 03:58 h
Lučko Polje 17:47h km 04:02 h
Tanda 17:57h km 04:12 h
Crnajka S 18:08h km 04:23 h
Miloševa Kula 18:13h km 04:28 h
Rudna Glava S 18:18h km 04:33 h
Blizna S 18:25h km 04:40 h
Novo Naselje Majdanpek 18:48h km 05:03 h
Majdanpek 18:50h km 05:05 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja