Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Medveđa - Svilajnac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Resavica 06:45h 0km 00:00 h
Dutovo -Res. 07:00h 9km 00:15 h
Dvorište-Des. 07:10h 13km 00:25 h
Despotovac 07:25h 20km 00:40 h
Miliva R 07:35h 23km 00:50 h
Miliva-R Đurđevac 07:37h 24km 00:52 h
Plažane R 07:42h 26km 00:57 h
Medvedja 07:47h 29km 01:02 h
Jasenovo R 07:53h 34km 01:08 h
Troponje 07:58h 36km 01:13 h
Sedlare R 08:02h 38km 01:17 h
Grabovac 1 08:08h 42km 01:23 h
Svilajnac 08:15h 47km 01:30 h
Kragujevac A.S. 09:15h 97km 02:30 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja