Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Medveđa - Despotovac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Kragujevac A.S. 14:30h 0km 00:00 h
Svilajnac 15:30h 50km 01:00 h
Grabovac 1 15:35h 55km 01:05 h
Sedlare R 15:41h 59km 01:11 h
Troponje 15:44h 61km 01:14 h
Jasenovo R 15:47h 63km 01:17 h
Medvedja 15:54h 68km 01:24 h
Plažane R 15:59h 71km 01:29 h
Miliva-R Đurđevac 16:03h 73km 01:33 h
Miliva R 16:05h 74km 01:35 h
Despotovac 16:10h 77km 01:40 h
Dvorište-Des. 16:20h 84km 01:50 h
Dutovo -Res. 16:28h 88km 01:58 h
Resavica 16:40h 97km 02:10 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja