Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Medveđa - Svilajnac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Resavica 15:30h km 00:00 h
Dutovo -Res. 15:43h km 00:13 h
Stenjevac -Des. 15:48h km 00:18 h
Dvorište-Des. 15:50h km 00:20 h
Despotovac 16:00h km 00:30 h
Miliva R 16:05h km 00:35 h
Plažane R 16:10h km 00:40 h
Medveđa 16:16h km 00:46 h
Jasenovo R 16:21h km 00:51 h
Troponje R 16:25h km 00:55 h
Sedlare R 16:29h km 00:59 h
Grabovac R 16:35h km 01:05 h
Svilajnac 16:45h km 01:15 h
Kušiljevo 16:54h km 01:24 h
Viteževo R 16:58h km 01:28 h
Porodin 17:03h km 01:33 h
Žabari 17:20h km 01:50 h
Beograd A.S. 18:15h km 02:45 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja