Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Mali Zvornik - Šabac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Ljubovija 06:30h km 00:00 h
Ušće - Ljubovija 06:40h km 00:10 h
Uzovnica 06:45h km 00:15 h
Crnča 06:54h km 00:24 h
Velika Reka 07:00h km 00:30 h
Culine 07:10h km 00:40 h
Amajić 07:15h km 00:45 h
Mali Zvornik Hotel 07:30h km 01:00 h
Radalj raskrsnica 07:36h km 01:06 h
Borina 07:40h km 01:10 h
Brasina 1 07:45h km 01:15 h
Auto Kamp 07:47h km 01:17 h
Banja Koviljača 07:55h km 01:25 h
Loznica A.S. 08:05h km 01:35 h
Lipnički Šor 08:11h km 01:41 h
Jelav Dom 08:14h km 01:44 h
Lešnica 08:21h km 01:51 h
Prnjavor centar 08:31h km 02:01 h
Petlovača 08:35h km 02:05 h
Duvanište 08:43h km 02:13 h
Slepčević 08:45h km 02:15 h
ŠABAC A.S. 08:55h km 02:25 h
KLENAK 09:01h km 02:31 h
PLATIČEVO 09:09h km 02:39 h
Hrtkovci 09:15h km 02:45 h
JARAK 09:20h km 02:50 h
Fišerov Salaš Raskrsnica 09:26h km 02:56 h
Beograd A.S. 10:20h km 03:50 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja