Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Loznica - Šabac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Krupanj A.S. 06:30h 0km 00:00 h
Brštica 06:34h 2km 00:04 h
Stolice 06:41h 6km 00:11 h
Kostajnik 06:44h 8km 00:14 h
Neškovići 06:48h 10km 00:18 h
Lipovača 06:53h 13km 00:23 h
Korenita Dom 06:59h 16km 00:29 h
Loznica, Krst 07:06h 20km 00:36 h
Klupci Dom 07:15h 25km 00:45 h
Loznica A.S. 07:20h 28km 00:50 h
Lipnički Šor 07:30h 35km 01:00 h
Jelav Dom 07:33h 37km 01:03 h
Lešnica 07:45h 45km 01:15 h
Novo Selo 07:48h 48km 01:18 h
Prnjavor centar 07:54h 53km 01:24 h
Ribari centar 07:57h 56km 01:27 h
Petlovača 08:00h 58km 01:30 h
Duvanište 08:09h 66km 01:39 h
Slepčević 08:15h 70km 01:45 h
ŠABAC A.S. 08:30h 82km 02:00 h
KLENAK 08:40h 88km 02:10 h
PLATIČEVO 08:50h 94km 02:20 h
Hrtkovci - Katolička crkva 08:59h 100km 02:29 h
JARAK 09:08h 106km 02:38 h
Sava centar (398) 09:49h 168km 03:19 h
Beograd A.S. 09:55h 171km 03:25 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja