Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Loznica - Šabac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Draginac 09:25h 0km 00:00 h
Karlagan 09:27h 1km 00:02 h
Brezjak 09:35h 7km 00:10 h
Gnila 09:40h 9km 00:15 h
Loznica, Krst 09:45h 12km 00:20 h
Klupci Dom 09:50h 16km 00:25 h
Loznica A.S. 09:55h 18km 00:30 h
Lipnički Šor 10:10h 25km 00:45 h
Jelav Dom 10:15h 27km 00:50 h
Lešnica 10:20h 35km 00:55 h
Novo Selo 10:24h 38km 00:59 h
Prnjavor centar 10:30h 43km 01:05 h
Ribari centar 10:33h 46km 01:08 h
Petlovača 10:36h 49km 01:11 h
Duvanište 10:44h 56km 01:19 h
Slepčević 10:55h 60km 01:30 h
ŠABAC A.S. 11:05h 72km 01:40 h
KLENAK 11:15h 78km 01:50 h
PLATIČEVO 11:25h 84km 02:00 h
Hrtkovci - Katolička crkva 11:34h 90km 02:09 h
JARAK 11:43h 96km 02:18 h
Sava centar (398) 12:24h 158km 02:59 h
Beograd A.S. 12:30h 161km 03:05 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja