Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Loznica - Šabac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Draginac 05:30h 0km 00:00 h
Karlagan 05:32h 1km 00:02 h
Brezjak 05:40h 7km 00:10 h
Gnila 05:45h 9km 00:15 h
Loznica, Krst 05:50h 12km 00:20 h
Klupci Dom 05:55h 16km 00:25 h
Loznica A.S. 06:00h 18km 00:30 h
Lipnički Šor 06:40h 25km 01:10 h
Jelav Dom 06:45h 27km 01:15 h
Lešnica 06:50h 35km 01:20 h
Novo Selo 06:54h 38km 01:24 h
Prnjavor centar 07:00h 43km 01:30 h
Ribari centar 07:03h 46km 01:33 h
Petlovača 07:06h 49km 01:36 h
Duvanište 07:14h 56km 01:44 h
Slepčević 07:20h 60km 01:50 h
ŠABAC A.S. 07:35h 72km 02:05 h
KLENAK 07:45h 78km 02:15 h
PLATIČEVO 07:55h 84km 02:25 h
Hrtkovci - Katolička crkva 08:04h 90km 02:34 h
JARAK 08:13h 96km 02:43 h
Sava centar (398) 08:54h 158km 03:24 h
Beograd A.S. 09:00h 161km 03:30 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja