Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Loznica - Šabac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Ljubovija A.S. 10:00h 0km 00:00 h
Ušće - Ljubovija 10:10h 7km 00:10 h
Uzovnica 10:14h 10km 00:14 h
Crnča 10:22h 16km 00:22 h
Velika Reka 10:28h 20km 00:28 h
Culine 10:39h 28km 00:39 h
Amajić 10:43h 31km 00:43 h
Mali Zvornik Hotel 11:00h 43km 01:00 h
Radalj raskrsnica 11:07h 48km 01:07 h
Borina 11:11h 51km 01:11 h
Brasina 1 11:15h 54km 01:15 h
Auto Kamp 11:17h 56km 01:17 h
Banja Koviljača 11:26h 63km 01:26 h
Loznica A.S. 11:35h 70km 01:35 h
Lipnički Šor 11:43h 77km 01:43 h
Jelav Dom 11:48h 80km 01:48 h
Lešnica 11:55h 87km 01:55 h
Novo Selo 11:58h 90km 01:58 h
Prnjavor centar 12:04h 95km 02:04 h
Ribari centar 12:08h 98km 02:08 h
Petlovača 12:11h 100km 02:11 h
Duvanište 12:19h 108km 02:19 h
Slepčević 12:24h 112km 02:24 h
ŠABAC A.S. 12:35h 123km 02:35 h
KLENAK 12:42h 129km 02:42 h
PLATIČEVO 12:51h 136km 02:51 h
Hrtkovci 12:59h 143km 02:59 h
JARAK 13:04h 147km 03:04 h
Novi Sad A.S. 14:00h 199km 04:00 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja