Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Vlasotince

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Leskovac 10:45h 0km 00:00 h
Naselje Podrum 10:50h 2km 00:05 h
Stajkovce 11:00h 11km 00:15 h
Batulovce 11:03h 13km 00:18 h
Konopnica Raskrsnica 11:05h 14km 00:20 h
Orašačka Dolina 11:07h 15km 00:22 h
Vlasinka 11:08h 16km 00:23 h
Trg Dragoljuba Petkovica 11:10h 17km 00:25 h
Modna Kuća 11:11h 17km 00:26 h
Vlasotince A.S. 11:12h 18km 00:27 h
Boljare 11:15h 22km 00:30 h
Kruševica Vlasotince 11:18h 25km 00:33 h
Dejan-Suknari 11:22h 28km 00:37 h
Svodje 11:30h 33km 00:45 h
Veliko Bonjice 11:40h 40km 00:55 h
Malo Bonjice 11:45h 42km 01:00 h
Modra Stena 11:50h 44km 01:05 h
Golubovići Pirot 11:55h 46km 01:10 h
Grnčar 12:00h 48km 01:15 h
Ljuberadja 12:05h 50km 01:20 h
Gorčinci 12:10h 54km 01:25 h
Babušnica AS 12:20h 62km 01:35 h
Babušnica centar 12:22h 63km 01:37 h
Izvor Pirot 12:24h 65km 01:39 h
Provaljenik 12:25h 66km 01:40 h
Donje Krnjino 12:30h 69km 01:45 h
Gornje Krnjino 12:32h 71km 01:47 h
Vojnici 12:35h 72km 01:50 h
Blato 12:45h 78km 02:00 h
S.Bunar 12:50h 80km 02:05 h
Gnjilan 12:55h 82km 02:10 h
Gradić Kale 13:00h 85km 02:15 h
Pirot 13:05h 87km 02:20 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja