Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Niš

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Preševo A.S. 15:30h 0km 00:00 h
Vranje A.S. 15:40h 0km 00:10 h
Leskovac A.S. 15:50h 0km 00:20 h
Niš 16:00h 1km 00:30 h
BusLogic Tricko 16:10h 1km 00:40 h
BusLogic Pumpa 16:20h 1km 00:50 h
BusLogic Toplifikacija 16:30h 1km 01:00 h
BusLogic Park 16:40h 2km 01:10 h
BusLogic Kastro 16:50h 192km 01:20 h
Raskrsnica BusLogic Ltd 17:00h 244km 01:30 h
BusLogic Ltd 17:10h 315km 01:40 h
Požarevac 17:20h 357km 01:50 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja