Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Medveđa

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Leskovac 15:04h 0km 00:00 h
Tri Šešira 15:10h 1km 00:06 h
Ćenovac 15:22h 10km 00:18 h
Pertate 15:24h 11km 00:20 h
Bošnjace 15:29h 13km 00:25 h
Bošnjace crkva 15:30h 14km 00:26 h
Lugare 15:34h 17km 00:30 h
Konjino 15:38h 19km 00:34 h
Pavlove livade 15:40h 20km 00:36 h
Modna kuća Lebane 15:42h 22km 00:38 h
Lebane 15:43h 23km 00:39 h
Krivača 15:45h 24km 00:41 h
Šilovo 15:50h 27km 00:46 h
Šilovačko groblje 15:52h 28km 00:48 h
Radinovac 15:55h 31km 00:51 h
Radinovačko groblje 15:57h 32km 00:53 h
Rujkovac 16:04h 37km 01:00 h
Crni Vrh - Rujkovac 16:10h 40km 01:06 h
Negosavlje 16:16h 43km 01:12 h
Medveđa 16:22h 45km 01:18 h
Maćedonce 16:30h 50km 01:26 h
Sijarinska Banja 16:40h 55km 01:36 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja