Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Lebane

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Leskovac 22:15h 0km 00:00 h
Tri Šešira 22:21h 2km 00:06 h
Lebane 22:51h 22km 00:36 h
Šilovo 22:59h 27km 00:44 h
Radinovac 23:07h 32km 00:52 h
Rujkovac 23:13h 35km 00:58 h
Crni Vrh 23:19h 40km 01:04 h
Negosavlje 23:21h 41km 01:06 h
Medvedja AS 23:26h 45km 01:11 h
Sijarinska Banja 23:42h 55km 01:27 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja