Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Lebane

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Leskovac 22:15h 0km 00:00 h
Leskovac Modna kuca 22:18h 1km 00:03 h
Tri Šešira 22:21h 2km 00:06 h
Ćenovac 22:32h 10km 00:17 h
Pertate 22:33h 11km 00:18 h
Bošnjace samousluga 22:36h 13km 00:21 h
Bošnjace crkva 22:38h 13km 00:23 h
Lugare 22:41h 16km 00:26 h
Konjino 22:43h 18km 00:28 h
Pavlove livade 22:47h 21km 00:32 h
Modna kuća Lebane 22:48h 21km 00:33 h
Lebane 22:51h 22km 00:36 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja