Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kruševac - Brus

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Kruševac A.S. 18:45h km 00:00 h
Nova pijaca - Kruševac 18:47h km 00:02 h
Kolonija Kruševac 18:48h km 00:03 h
Vas.Popravni Dom KŠ 18:49h km 00:04 h
Šumice R 18:50h km 00:05 h
Šumice 18:51h km 00:06 h
Mudrakovac R 18:52h km 00:07 h
Lipovac 1 18:54h km 00:09 h
Lipovac 2 18:55h km 00:10 h
D. Stepoš 18:59h km 00:14 h
G. Stepoš 19:01h km 00:16 h
G.Stepoš 2 19:03h km 00:18 h
Šavrane 1 19:05h km 00:20 h
Šavrane 2 19:06h km 00:21 h
Šogolj 19:09h km 00:24 h
Jablanički put 19:11h km 00:26 h
Mali Kupci 19:12h km 00:27 h
Kupci 19:14h km 00:29 h
Štitare 19:16h km 00:31 h
Malo Grkljane 19:17h km 00:32 h
Majdevo 19:18h km 00:33 h
Majdevo S 19:20h km 00:35 h
Majdevo B 19:22h km 00:37 h
Ćelije M 19:26h km 00:41 h
Ćelije V 19:29h km 00:44 h
Dubokinci 19:32h km 00:47 h
Zlatari Ž 19:34h km 00:49 h
Zlatari PR 19:35h km 00:50 h
Zlatari BM 19:37h km 00:52 h
Ravni Blace 19:39h km 00:54 h
Razbojna 19:45h km 01:00 h
Razbojna ŽM 19:46h km 01:01 h
Dupci 1 19:47h km 01:02 h
Dupci 2 19:49h km 01:04 h
Dupci 3 19:51h km 01:06 h
Lepenac Č 19:53h km 01:08 h
Lepenac M 19:55h km 01:10 h
Lepenac PR 19:58h km 01:13 h
Lepenac P 20:00h km 01:15 h
Lepenac LV 20:02h km 01:17 h
Tršanovci 20:05h km 01:20 h
Tršanovci PR 20:06h km 01:21 h
Brus 14 Oktobar 20:08h km 01:23 h
Brus A.S. 20:10h km 01:25 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja