Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kraljevo - Kruševac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Zlatibor-pijaca 15:30h 0km 00:00 h
Užice A.S. 16:00h 18km 00:30 h
Požega A.S 16:25h 42km 00:55 h
Ovčar Banja Čačak 16:45h 61km 01:15 h
Čačak 17:05h 78km 01:35 h
Kraljevo A.S. 17:45h 146km 02:15 h
Vrnjačka Banja 18:15h 146km 02:45 h
Trstenik 18:30h 158km 03:00 h
Kruševac A.S. 19:00h 187km 03:30 h
Stalać Raskrsnica 19:20h 193km 03:50 h
Pojate 19:40h 212km 04:10 h
Aleksinac 20:20h 247km 04:50 h
Niš 20:45h 278km 05:15 h
Bela Palanka 21:45h 320km 06:15 h
Pirot 22:15h 351km 06:45 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja