Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kraljevo - Kragujevac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Vrnjačka Banja 05:30h 0km 00:00 h
PODUNAVCI 05:40h 11km 00:10 h
Vrba 05:45h 15km 00:15 h
Kraljevo A.S. 06:00h 27km 00:30 h
Vitanovac 06:18h 45km 00:48 h
Guberevac 06:26h 53km 00:56 h
Gruža 06:33h 60km 01:03 h
Ravni Gaj 06:40h 65km 01:10 h
Dragobraća 06:45h 72km 01:15 h
Grošnička stanica 06:51h 75km 01:21 h
Kragujevac A.S. 07:00h 81km 01:30 h
Markovac 07:37h 113km 02:07 h
Svilajnac 08:10h 123km 02:40 h
Kušiljevo 08:14h 132km 02:44 h
Porodin 08:16h 137km 02:46 h
Žabari A.S. 08:18h 142km 02:48 h
Simićevo 1 08:20h 146km 02:50 h
Oreovica 1 08:24h 149km 02:54 h
Aleksandrovac 08:30h 152km 03:00 h
Vlaški Do 1 08:36h 159km 03:06 h
Nova farma 08:49h 159km 03:19 h
Požarevac 08:55h 162km 03:25 h
Ljubičevo 09:08h 168km 03:38 h
Osipaonica Mlin 09:18h 176km 03:48 h
Mala Krsna 09:25h 181km 03:55 h
Ralja SD 09:34h 185km 04:04 h
Radinac SD 09:35h 189km 04:05 h
Smederevo A.S. 09:40h 194km 04:10 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja