Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kraljevo - Kragujevac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Sjenica A.S. 06:30h 0km 00:00 h
Gradac KG 06:40h 8km 00:10 h
Štavalj 06:45h 12km 00:15 h
Brnjica 06:50h 17km 00:20 h
Duga Poljana 07:00h 24km 00:30 h
Novi Pazar A.S. 07:50h 57km 01:20 h
Raška A.S. 08:10h 77km 01:40 h
Kraljevo A.S. 09:45h 158km 03:15 h
Gruža 10:30h 181km 04:00 h
Kragujevac A.S. 11:00h 212km 04:30 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja