Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kraljevo - Čačak

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Niš A.S. 17:30h 0km 00:00 h
Aleksinac 18:00h 30km 00:30 h
Ražanj 18:20h 56km 00:50 h
Pojate 18:33h 69km 01:03 h
Ćićevac 18:40h 72km 01:10 h
Stalać Raskrsnica 18:45h 77km 01:15 h
Kruševac A.S. 18:58h 91km 01:28 h
Trstenik 19:30h 120km 02:00 h
Vrnjačka Banja 19:50h 130km 02:20 h
Kraljevo A.S. 20:20h 155km 02:50 h
Marčajevac A.S. 20:45h 177km 03:15 h
Preljina 20:58h 189km 03:28 h
Čačak 21:10h 197km 03:40 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja