Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kraljevo - Kragujevac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Kraljevo A.S. 21:00h 0km 00:00 h
AMD 21:04h 1km 00:04 h
Fakultet KV 21:05h 2km 00:05 h
Magnohrom raskrsnica 21:06h 3km 00:06 h
Šumarice 1 KV 21:10h 4km 00:10 h
Šumarice 2 KV 21:11h 7km 00:11 h
Tunel KV 21:14h 10km 00:14 h
Vitanovac 21:16h 13km 00:16 h
Berinac KV 21:17h 14km 00:17 h
Milavčići 1 21:19h 16km 00:19 h
Milavčići 2 21:21h 17km 00:21 h
Pečenog 1 21:24h 19km 00:24 h
Pečenog 2 21:25h 21km 00:25 h
Vitkovac 21:26h 22km 00:26 h
Tomica brdo KV 21:28h 24km 00:28 h
Kriva Jabuka 21:29h 26km 00:29 h
Tabla Zakuta 21:31h 27km 00:31 h
Guberevac 21:32h 28km 00:32 h
Vrbeta 21:33h 29km 00:33 h
Balosava 1 21:35h 30km 00:35 h
Balosava 2 21:37h 32km 00:37 h
Čestin Gruza 21:38h 34km 00:38 h
Gruža 21:40h 35km 00:40 h
Grabovac Gruza 21:42h 36km 00:42 h
Ljubic 21:44h 38km 00:44 h
Ravni Gaj 21:46h 39km 00:46 h
Vučkovica 21:48h 40km 00:48 h
Goločelo 21:49h 41km 00:49 h
Dragobraća 21:52h 43km 00:52 h
Korićani 21:55h 45km 00:55 h
Grošnica 21:59h 47km 00:59 h
Zvezda Kragujevac 22:01h 49km 01:01 h
Mala vaga Kragujevac 22:04h 51km 01:04 h
Pijaca Kragujevac 22:07h 52km 01:07 h
Kragujevac A.S. 22:10h 53km 01:10 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja