Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kraljevo - Kragujevac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Kraljevo A.S. 20:15h 0km 00:00 h
AMD 20:19h 1km 00:04 h
Fakultet KV 20:21h 2km 00:06 h
Magnohrom raskrsnica 20:23h 3km 00:08 h
Šumarice 1 KV 20:30h 4km 00:15 h
Šumarice 2 KV 20:33h 7km 00:18 h
Tunel KV 20:36h 10km 00:21 h
Vitanovac 20:39h 13km 00:24 h
Berinac KV 20:41h 14km 00:26 h
Milavčići 1 20:44h 16km 00:29 h
Milavčići 2 20:47h 17km 00:32 h
Pečenog 1 20:50h 19km 00:35 h
Pečenog 2 20:51h 21km 00:36 h
Vitkovac 20:52h 22km 00:37 h
Tomica brdo KV 20:54h 24km 00:39 h
Kriva Jabuka 20:56h 26km 00:41 h
Tabla Zakuta 20:59h 27km 00:44 h
Guberevac 21:01h 28km 00:46 h
Vrbeta 21:03h 29km 00:48 h
Balosava 1 21:04h 30km 00:49 h
Balosava 2 21:06h 32km 00:51 h
Čestin Gruza 21:08h 34km 00:53 h
Gruža 21:11h 35km 00:56 h
Grabovac Gruza 21:13h 36km 00:58 h
Ljubic 21:15h 38km 01:00 h
Ravni Gaj 21:17h 39km 01:02 h
Vučkovica 21:19h 40km 01:04 h
Goločelo 21:20h 41km 01:05 h
Dragobraća 21:23h 43km 01:08 h
Korićani 21:26h 45km 01:11 h
Grošnica 21:30h 47km 01:15 h
Zvezda Kragujevac 21:33h 49km 01:18 h
Mala vaga Kragujevac 21:35h 51km 01:20 h
Pijaca Kragujevac 21:38h 52km 01:23 h
Kragujevac A.S. 21:41h 53km 01:26 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja