Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kraljevo - Kragujevac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Kraljevo A.S. 11:45h 0km 00:00 h
AMD 11:49h 1km 00:04 h
Fakultet KV 11:51h 2km 00:06 h
Magnohrom raskrsnica 11:53h 3km 00:08 h
Šumarice 1 KV 12:00h 4km 00:15 h
Šumarice 2 KV 12:03h 7km 00:18 h
Tunel KV 12:06h 10km 00:21 h
Vitanovac 12:09h 13km 00:24 h
Berinac KV 12:11h 14km 00:26 h
Milavčići 1 12:14h 16km 00:29 h
Milavčići 2 12:17h 17km 00:32 h
Pečenog 1 12:20h 19km 00:35 h
Pečenog 2 12:21h 21km 00:36 h
Vitkovac 12:22h 22km 00:37 h
Tomica brdo KV 12:24h 24km 00:39 h
Kriva Jabuka 12:26h 26km 00:41 h
Tabla Zakuta 12:29h 27km 00:44 h
Guberevac 12:31h 28km 00:46 h
Vrbeta 12:32h 29km 00:47 h
Balosava 1 12:34h 30km 00:49 h
Balosava 2 12:36h 32km 00:51 h
Čestin Gruza 12:38h 34km 00:53 h
Gruža 12:41h 35km 00:56 h
Grabovac Gruza 12:43h 36km 00:58 h
Ljubic 12:45h 38km 01:00 h
Ravni Gaj 12:47h 39km 01:02 h
Vučkovica 12:49h 40km 01:04 h
Goločelo 12:50h 41km 01:05 h
Dragobraća 12:53h 43km 01:08 h
Korićani 12:56h 45km 01:11 h
Grošnica 13:00h 47km 01:15 h
Zvezda Kragujevac 13:03h 49km 01:18 h
Mala vaga Kragujevac 13:05h 51km 01:20 h
Pijaca Kragujevac 13:08h 52km 01:23 h
Kragujevac A.S. 13:11h 53km 01:26 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja