Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kraljevo - Kragujevac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Kraljevo A.S. 07:35h 0km 00:00 h
AMD 07:39h 1km 00:04 h
Fakultet KV 07:41h 2km 00:06 h
Magnohrom raskrsnica 07:43h 3km 00:08 h
Šumarice 1 KV 07:50h 4km 00:15 h
Šumarice 2 KV 07:53h 7km 00:18 h
Tunel KV 07:56h 10km 00:21 h
Vitanovac 07:59h 13km 00:24 h
Berinac KV 08:01h 14km 00:26 h
Milavčići 1 08:04h 16km 00:29 h
Milavčići 2 08:07h 17km 00:32 h
Pečenog 1 08:10h 19km 00:35 h
Pečenog 2 08:11h 21km 00:36 h
Vitkovac 08:12h 22km 00:37 h
Tomica brdo KV 08:14h 24km 00:39 h
Kriva Jabuka 08:17h 26km 00:42 h
Tabla Zakuta 08:19h 27km 00:44 h
Guberevac 08:21h 28km 00:46 h
Vrbeta 08:22h 29km 00:47 h
Balosava 1 08:24h 30km 00:49 h
Balosava 2 08:26h 32km 00:51 h
Čestin Gruza 08:28h 34km 00:53 h
Gruža 08:31h 35km 00:56 h
Grabovac Gruza 08:33h 36km 00:58 h
Ljubic 08:35h 38km 01:00 h
Ravni Gaj 08:37h 39km 01:02 h
Vučkovica 08:39h 40km 01:04 h
Goločelo 08:40h 41km 01:05 h
Dragobraća 08:43h 43km 01:08 h
Korićani 08:46h 45km 01:11 h
Grošnica 08:50h 47km 01:15 h
Zvezda Kragujevac 08:52h 49km 01:17 h
Mala vaga Kragujevac 08:55h 51km 01:20 h
Pijaca Kragujevac 08:58h 52km 01:23 h
Kragujevac A.S. 09:01h 53km 01:26 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja