Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kragujevac - Svilajnac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Kragujevac 19:30h 0km 00:00 h
KORMAN 19:38h 9km 00:08 h
Botunje 19:50h 12km 00:20 h
Žirovnica 19:56h 15km 00:26 h
Batočina 20:02h 22km 00:32 h
Markovac 20:18h 37km 00:48 h
Svilajnac 20:30h 44km 01:00 h
Kušiljevo Gornja Kafana 20:38h 52km 01:08 h
Viteževo R 20:41h 54km 01:11 h
Porodin 20:43h 0km 01:13 h
Gornja Livadica 20:47h 0km 01:17 h
Žabari 20:50h 62km 01:20 h
Žabari DOM ZDRAVLJA 20:51h 62km 01:21 h
Rasadnik 20:52h 63km 01:22 h
Simićevo D.Z. 20:54h 66km 01:24 h
Simićevo Centar 20:55h 66km 01:25 h
Simićevo 1 20:56h 67km 01:26 h
Oreovica 1 20:59h 69km 01:29 h
Oreovica Centar 21:01h 70km 01:31 h
Aleksandrovac Centar 21:04h 72km 01:34 h
Aleksandrovac M 21:06h 74km 01:36 h
Vlaški Do 2 21:08h 76km 01:38 h
Vlaški Do-C 21:10h 77km 01:40 h
Vlaški Do 1 21:12h 78km 01:42 h
Poljana Vlaška Mala 21:17h 80km 01:47 h
Poljana Centar 21:19h 82km 01:49 h
Poljana D.Z. 21:21h 83km 01:51 h
Poljana( Šljivovac R ) 21:22h 84km 01:52 h
Prugovo 21:25h 85km 01:55 h
Lučica ŠKOLA 21:26h 86km 01:56 h
Lučica R 21:28h 88km 01:58 h
Farma požarevac luč.put 21:30h 90km 02:00 h
Rampa PO 21:31h 91km 02:01 h
Požarevac 21:35h 92km 02:05 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja