Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kragujevac - Svilajnac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Kragujevac A.S. 18:45h 0km 00:00 h
Svilajnac 19:45h 50km 01:00 h
Grabovac 1 19:50h 55km 01:05 h
Sedlare R 19:56h 59km 01:11 h
Troponje 19:59h 61km 01:14 h
Jasenovo R 20:02h 63km 01:17 h
Medvedja 20:09h 68km 01:24 h
Plažane R 20:14h 71km 01:29 h
Miliva-R Đurđevac 20:17h 73km 01:32 h
Miliva R 20:20h 74km 01:35 h
Despotovac 20:25h 77km 01:40 h
Dvorište-Des. 20:35h 84km 01:50 h
Dutovo -Res. 20:43h 88km 01:58 h
Resavica 20:55h 97km 02:10 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja