Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kragujevac - Svilajnac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Kragujevac A.S. 18:45h 0km 00:00 h
Svilajnac 19:35h 43km 00:50 h
Grabovac 1 19:43h 48km 00:58 h
Sedlare S 19:48h 52km 01:03 h
Troponje 19:50h 53km 01:05 h
Jasenovo izlaz na reg.put 19:52h 55km 01:07 h
Medvedja 19:57h 59km 01:12 h
Plažane R 20:02h 64km 01:17 h
Miliva-R Đurđevac 20:05h 57km 01:20 h
Miliva R 20:07h 66km 01:22 h
Despotovac 20:15h 70km 01:30 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja