Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kragujevac - Kraljevo

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Topola A.S. 22:45h 0km 00:00 h
Kragujevac A.S. 23:35h 39km 00:50 h
Kraljevo A.S. 00:45h 93km 02:00 h
Raška A.S. 02:10h 175km 03:25 h
Leposavić A.S. 02:50h 210km 04:05 h
Priština 04:10h 280km 05:25 h
Gračanica 04:30h 285km 05:45 h
Prizren 06:30h 355km 07:45 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja