Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Loznica - Šabac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Krupanj A.S. 04:30h 0km 00:00 h
Zeljići 04:38h 4km 00:08 h
Zarići 04:43h 7km 00:13 h
Krasava 04:48h 10km 00:18 h
Mojkovići 04:49h 12km 00:19 h
Zavlaka 04:59h 18km 00:29 h
Banja Badanja 05:04h 21km 00:34 h
Cernica st. 05:08h 24km 00:38 h
Paulja st. 05:15h 28km 00:45 h
Tekeriš 05:20h 31km 00:50 h
UGLjARA 05:23h 32km 00:53 h
RUMSKA 1 05:30h 37km 01:00 h
MLAĐIN MLIN 05:35h 40km 01:05 h
VOLUJAC CENTAR 05:39h 42km 01:09 h
BOJIĆ CENTAR 05:44h 45km 01:14 h
SLATINA CENTAR 05:51h 49km 01:21 h
VARNA CENTAR 05:56h 52km 01:26 h
JEVREMOVAC CENTAR 06:04h 57km 01:34 h
ČAVIĆ 06:13h 62km 01:43 h
ŠABAC A.S. 06:15h 63km 01:45 h
DUMAČA RASKRŠĆE 06:19h 67km 01:49 h
MIŠAR DOM 06:26h 71km 01:56 h
Orid 06:31h 74km 02:01 h
Trbušac st. 06:36h 77km 02:06 h
Zvezd (Crvena kafana) 06:39h 79km 02:09 h
Skupljen Baraka 06:41h 80km 02:11 h
Debrc Centar 06:51h 86km 02:21 h
Mesarci 06:58h 90km 02:28 h
Beljin st. 07:02h 92km 02:32 h
Ušće st. 07:07h 95km 02:37 h
Skela Dom 07:19h 102km 02:49 h
Pančevački most 08:19h 154km 03:49 h
Vodna zajednica 08:36h 170km 04:06 h
Autobuska stanica Pančevo 08:38h 171km 04:08 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja