Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Čačak - Užice

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Čačak A.S. 21:11h km 00:00 h
Požega A.S 21:51h km 00:40 h
Sevojno portirnica 22:11h km 01:00 h
Užice A.S. 22:18h km 01:07 h
Zlatibor 23:10h km 01:59 h
Borova Glava 23:25h km 02:14 h
Negbina 23:38h km 02:27 h
Kokin Brod 23:43h km 02:32 h
Nova Varoš A.S. 23:56h km 02:45 h
Gornja Bistrica 00:07h km 02:56 h
Bistrica 00:11h km 03:00 h
Prijepolje A.S. 00:24h km 03:13 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja