Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Zrenjanin

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Beograd A.S. 14:45h 0km 00:00 h
Čenta 15:34h 54km 00:49 h
Stajićevo 16:03h 64km 01:18 h
Zrenjanin, A.S. 16:30h 74km 01:45 h
Zrenjanin 16:31h 75km 01:46 h
Benzinska stanica, Zrenjanin 16:32h 76km 01:47 h
Ž.Zrenjanina 2 16:33h 77km 01:48 h
Melenci 16:50h 93km 02:05 h
Bašaid 17:10h 111km 02:25 h
Vincaid 17:18h 116km 02:33 h
Kikinda A.S 17:40h 133km 02:55 h
Kikinda-Mikro naselje 17:42h 134km 02:57 h
Iđoš 18:00h 148km 03:15 h
Sajan 18:06h 153km 03:21 h
Padej 18:18h 164km 03:33 h
Ostojićevo centar 18:28h 172km 03:43 h
Ostojićevo Štrosmajerova 14 18:29h 173km 03:44 h
Čoka, A.S. 18:35h 178km 03:50 h
Sanad 18:45h 184km 04:00 h
Novi Kneževac centar 18:53h 191km 04:08 h
Novi Kneževac, A.S. 18:54h 192km 04:09 h
Kanjiža, C Školski Trg 19:00h 198km 04:15 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja