Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Zrenjanin

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Beograd A.S. 15:30h km 00:00 h
Krnjača 15:46h km 00:16 h
Borča 15:51h km 00:21 h
PKB 15:56h km 00:26 h
Padinska skela 16:01h km 00:31 h
Besni fok 16:06h km 00:36 h
Opovo raskrsnica 16:11h km 00:41 h
Dunavac 16:16h km 00:46 h
Čenta 16:21h km 00:51 h
Perlez 16:31h km 01:01 h
Stajićevo 16:39h km 01:09 h
Ečka, groblje 16:43h km 01:13 h
Zrenjanin A.S. 16:50h km 01:20 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja