Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Vrnjačka Banja 08:30h 0km 00:00 h
PODUNAVCI 08:42h 10km 00:12 h
Vrba 08:52h 19km 00:22 h
Kraljevo A.S. 09:00h 26km 00:30 h
Ladjevci 09:12h 40km 00:42 h
Preljina 09:32h 61km 01:02 h
Brdjani 09:40h 69km 01:10 h
Gornji Milanovac 10:00h 76km 01:30 h
Dudovica 10:40h 126km 02:10 h
Ćelije 10:50h 136km 02:20 h
Beograd A.S. 12:20h 198km 03:50 h
Novi Sad A.S. 13:47h 278km 05:17 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja