Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Beograd A.S. 05:45h km 00:00 h
Zemun Pošta 05:55h km 00:10 h
Batajnica /centar/ (1178) 06:05h km 00:20 h
Nova Pazova 06:15h km 00:30 h
Stara Pazova 06:23h km 00:38 h
Indjija 06:33h km 00:48 h
Maradik Raskrsnica 06:43h km 00:58 h
Gladonoš 06:47h km 01:02 h
Sremski Karlovci 1 06:57h km 01:12 h
Petrovaradin 07:04h km 01:19 h
NOVI SAD A.S. 07:10h km 01:25 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja