Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Kraljevo

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Sombor, A.S. 08:00h 0km 00:00 h
Kljajićevo - centar 08:20h 13km 00:20 h
Sivac 08:30h 25km 00:30 h
Crvenka AS 08:40h 33km 00:40 h
Kula A.S 08:55h 41km 00:55 h
Vrbas A.S. 09:10h 52km 01:10 h
Srbobran, A.S 09:30h 65km 01:30 h
Sirig, Centar 09:40h 76km 01:40 h
Novi Sad A.S. 10:00h 97km 02:00 h
Beograd A.S. 11:30h 177km 03:30 h
Kragujevac A.S. 13:45h 317km 05:45 h
Kraljevo A.S. 14:45h 371km 06:45 h
Vrnjačka Banja 15:15h 398km 07:15 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja