Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Loznica

Place Departure Distance Travel time
Valjevo 13:55h 0km 00:00 h
Krušik 13:59h 2km 00:04 h
Most na Ljubostinji 14:01h 3km 00:06 h
Donja Grabovnica 14:03h 4km 00:08 h
Gorić 2 14:05h 7km 00:10 h
Ćatin Put 14:06h 7km 00:11 h
Iverak Valjevo 14:07h 8km 00:12 h
Kafana Evropa Valjevo 14:09h 9km 00:14 h
A.Rampa 14:11h 10km 00:16 h
Lukavac - Valjevo 14:14h 12km 00:19 h
Divci Valjevo 14:17h 14km 00:22 h
V. Loznica 14:22h 17km 00:27 h
Slovac - Sekulića kuće 14:27h 20km 00:32 h
Slovac Valjevo 14:30h 22km 00:35 h
Nepričava 14:34h 24km 00:39 h
Rubribreza 14:37h 26km 00:42 h
Lajkovac AS 14:39h 28km 00:44 h
Ćelije 14:43h 30km 00:48 h
Petka Lazarevac 14:46h 32km 00:51 h
Lazarevac A.S. 14:54h 36km 00:59 h
Place Departure Distance Travel time